wrz 092014
 

Zarówno w Warszawie jak i nawet w dużo mniejszym Radomiu mamy dość szeroki wybór firm i freelancerów oferujących swoje usługi w zakresie BHP. Jeśli szukasz usług z zakresu BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy) i prowadzisz działalność gospodarczą na terenie Warszawy i okolic lub Radomia i okolic zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą doskonałą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług BHP?

  • mamy konkurencyjne ceny usług BHP
  • posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenie szkoleń bhp oraz innych usług bhp dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług BHP
  • posiadamy wszelkie potwierdzone kwalifikacje w zakresie BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) i ppoż. (ochrony przeciwpożarowej)
  • oferujemy nasze usługi BHP w Radomiu oraz w Warszawie i w okolicznych gminach
  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej powierzonej nam sprawy związanej z BHP i ochrony przeciwpożarowej w firmie

 

Prowadzimy szkolenia BHP nie tylko w Radomiu ale również w Warszawie

Prowadzimy szkolenia BHP nie tylko w Radomiu ale również w Warszawie

Oferujemy bardzo szeroki usług BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy):

  • szkolenia BHP Radom
  • szkolenia BHP Warszawa
  • audyt BHP w firmach w Radomiu, Warszawie i okolicach
  • profesjonalne doradztwo BHP i ppoż. w Radomiu, Warszawie i okolicach
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej w Radomiu, Warszawie i okolicach.
Masz dylemat czy lepiej wybrać dużą firmę usługową BHP czy niewielką firmę BHP lub freelancera?

Zawsze należy pamiętać, że to nie firma szkoli twoich pracowników, to nie firma dokonuje usług z zakresu BHP, a pracujące w tych firmach osoby. W dużych firmach niekiedy mamy do czynienia z dużą rotacją pracowników, zazwyczaj również nie mamy również stuprocentowej pewności co do doświadczenia i wiedzy tej konkretnej osoby, która wykonuje czynności dla naszej firmy. I choć nie jest to regułą, to jednak w kontaktach z małymi firmami zazwyczaj od początku wiemy kto będzie wykonywał dla nas działania oraz czy dana osoba sprawia wrażenie osoby kompetentnej i wystarczająco dobrej, aby powierzyć jej działania w naszej firmie. Oczywiście przy wyborze freelancerów lub mikro firm należy zawsze potwierdzić faktyczne kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie osoby, której zlecamy działania BHP w naszej firmie.

Zachęcamy przedsiębiorców z Radomia i Warszawy do kontaktu w sprawach związanych z BHP w firmie

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą w Radomiu i okolicach lub w Warszawie i okolicach i potrzebujecie usług BHP lub porad w zakresie BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapewniamy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i każdej powierzonej nam sprawy.

 

Kontakt BHP Radom

mgr inż. Zenon Słomka

tel. +48 601 191 603

email: info@bhp-service.radom.pl

 

 Zostaw odpowiedź

(wymagane)

(wymagane)

BHP-Service.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone

Strony internetowe Mława - Olsztyn